آستر بدرقه در سر رسید چیست؟

آستر بدرقه در سر رسید چیست؟ : از کلمه آستر بدرقه اکثرا برای کتاب استفاده می کنند ولی بیشتر جنسشان از مقوا است و موجب اتصال کتاب به جلد می شوند. زمانی که کتابی مخصوصا کتاب های دارای جلد سخت مثل سررسید تولید می شود جلد به صورت جدا و صفحات نیزجداگانه تولید می شوند وبعد طی مراحلی به هم متصل می شوند .

سررسید

سررسید چرمی اروپایی کش دار فرهود

آستر بدرقه همان ورق ضخیم در اول سررسید یا کتاب دارای جلد ضخیم است آستر بدرقه در واقع محافظی برای جلد سررسید محسوب می شود و به سررسید زیبایی خاصی می بخشد و به محکم بودن آن کمک می کند .

چگونگی کیفیت آستر بدرقه در سر رسید

اگر بخواهیم از کتاب یا سرسید به نحو مطلوب وبه مدت طولانی استفاده کنیم باید کیفیت آستر بدرقه مناسب باشد وجنسش ضخیم باشد. بوسیله آستر بدرقه جلد و صفحه های درونی سر رسید به یکدیگر متصل می شوند و زمانی سررسید را در دست می گیریم و جلد سر رسید راباز می کنیم وزن کل صفحه ها به آن منتقل می گردد. هر بار شما جلد را باز و بسته کنید ، آستر بدرقه هم باز و بسته می شود. پس اگر آستر بدرقه کیفیت مناسبی را نداشته باشد بعد از مدتی استفاده از سررسید ،پاره می شود و جلد آن نیز از صفحه های درونی جدا خواهد شد.

با انتخاب آستر بدرقه با کیفیت خوب به یکی از بزرگترین نگرانی ها ودغدغه های سفارش دهندگان که عدم جدا شدن صفحه های داخلی از از جلد است می توان پایان داد .

زیبایی بخشیدن به سررسید با آستر زیبا

اگر می خواهید سررسید های سفارش دهندگان زیبایی خاصی داشته باشد ومشتریانتان با دیدن سررسید وباز کردن اولین صفحه اش نظرشان جلب شود باید از کاغذ های زیبا ،با کیفیت ،با طرح های متنوع و رنگ های جذاب استفاده کنید که نظر هر ببیننده ای را به خود جلب کند .

استفاده از انواع مختلف کاغذ برای تولید آستر بدرقه

۱- کاغذ فانتزی
۲- کاغذ گلاسه
۳- کاغذ تحریر

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *