بهترین زمان سفارش سررسید

سوال مهمی که پیش میاید این است که بهترين زمان سفارش سررسيد چه وقتی است؟ مدیران شرکت ها هميشه نگرانی این را دارند که در چه موقعی سفارش تهیه سررسید ها را بدهند تا شرکت تبلبغاتی بتواند ب موقع و سر وقت سفارشات را تحویل دهد .

بهترین زمان سفارش سررسید

سررسید رقعی

دو نگته مهم که در رابطه با بهترین زمان سفارش سررسید باید رعایت کنیم

نكته اول) برنامه ريزي هاي نادرست توسط مشتريان

پیشنهاد ما به شما این است که اگر تعداد سررسید هایی که می خواهید سفارش دهید از ١٠هزار عدد بیشتر است و تيراژ بالایی دارد بهتر است از چند ماه قبل (مثلا آبان یا آذر ماه) سفارشتان را ثبت كنيد چون اين ماهها توليدكنندگان وقت بيشتري داشته و سرشان شلوغ نيست و شما مي توانيد به صورتی که می خواهید سفارشان را ثبت نماييد و به موقع تحويل بگيريد اما هر چه به پایان ماه های آخر سال وآغاز سال جديد نزديک تر شويم توليدكنندگان سفارش هاي بيشتری را در دست دارند و اگر اشتباهي در انتخابتان كرده باشيد هيچ فرصتي براي ویرایش ندارید و سفارشتان آنگونه كه انتظار داشتید ومی پسندیدید نخواهد بود .

نكته دوم) انتخاب تولید کننده طمعکارو بد قول

بعضی از شرکت های تولیدی به دلیل کم تجربه گی و طمع در کسب سود بیشتر سفارشات زیادی را قبول می کنند حال آنکه توانایی تولید همه آن سفارشات را ندارند و نمی توانند در تاریخی که قول می دهند سفارشات را تحویل دهند و پاسخگوی مشتریانشان در عمل نکردن به تعهداتشان باشند البته در این میان کیفیت سفارش شما هم کم می شود.

مزیت ثبت سفارش در زمان مناسب مثلا فصل پاییز این است که اگر تولید کننده نتواند به تعهداتش عمل کند یا سررسید تولید شده طبق خواسته شما نباشد و بخواهید در طرح یا محتوایش تغییری ایجاد کنید ،زمان برای جبران وجود دارد .همچنین ثبت وتهیه سفارش در این موقع می تواند هزینه کمتری نسبت به ماه های آخر سال داشته باشد واین برای شرکت شما خوب است موجب صرفه جویی در هزینه ها می شود .همانطور که گفته شد علاوه بر قیمت و کیفیت تا اخر سال وقت زیادی برای پرداختن به جزییات وجود دارد .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات بیشتر در رابطه با سفارش سالنامه و چاپ سررسید با ما در ارتباط باشید .

شرکت تبلیغاتی ما , با ارائه بهترین و با کیفیت ترین محصولات خود در زمینه چاپ سر رسید , سر رسید نفیس , سر رسید اختصاصی , تولید کننده سر رسید , سالنامه و دفترچه یادداشت چرمی اماده ارئه خدمات نوین برای شما مشتریان عزیز می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *