تقویم رو میزی , چاپ تقویم رو میزی , انواع تقویم رو میزی , خرید تقویم رو میزی , فروش تثویم رو میزی , قیمت تقویم رو میزی , تولید کننده تثویم رو میزی : برای داشتن یک برنامه ریزی دقیق برای برنامه های روزانه خود نیاز مند یک تقویم هستیم که همیشه جلوی چشم ما باشد نوعی جالب از این تثویم ها , تثویم رو میزی نفیس و زیبا است . به راحتی می توانیم بر روی کاغذ های تقویم کارهای روزانه خود را علامت بزنیم و بر اساس وقتی که برای هر کار تعیین کردیم اقدام کنیم .

تقویم رو میزی
یکی از مهمترین کاربردهای تقویم رو میزی برای منشی ها و دفترداران می باشد که همیشه با تعداد زیادی از تماسها در ارتباط هستند به راحتی می توانند تماسهایی را که قرار است در موئد معین برقرار کنند لیستشان را بر روی تقویم بنویسند تا یادشان نرود. و بسیاری از کارهایی که می توانید با تقویم خود را منظم کنید .
از پر کاربردترین نوع تقویم و سالنامه و سررسید می توان به تقویم رو میزی میلادی اشاره کرد که این نوع تقویم ها تولیدش به تولد حضر مسیح بر می گردد. از طرف دیگر تقویم های شمسی و قمری بیشتر در کشورهای مسلمان استفاده می شود . از همه تقویم ها تقویم جلالی و شمسی خودمان است که بر اساس گردش زمین و ماه به دور خورشید می باشد و دقیقترین و کاملترین تقویم شناخته شده است . تقویم شمسی توسط یونانیان و ایرانیان اختراع شده است .

تقویم رو میزی و هدیه و تبلیغات

یکی از شیوه های تبلیغاتی برخی از سازمانهای خصوصی و دولتی مثل بانک ها و موسسه های مالی و اعتباری تولید و چاپ انواع تقویم و سررسید و سالنامه است که در انتهای هر سال برای سال آینده انجام می شود و به عنوان هدیه به مشتریان و کارکنان خود می دهند. اکثر این سررسید ها به صورت اختصاصی و نفیس می باشند و از طرفی هزینه چاپ سررسید نیز برای آنها به نسبت سایر انواع سررسید ها گرانتر می باشد چراکه به صورت اختصاصی طراحی و چاپ می شود .

مزیت های تقویم رو میزی

مهمترین مزیت تقویم رو میزی این است که نیاز نیست شما برای هر روز ورق بزنید تا تاریخ خود را پیدا کنید . همه چیز در یک برگه برای شما مشخص شده است و اکثرا در هر برق از تقویم یک ماه از سال قرار داده می شود و تمام وقایع آن سال را در آن می نویسند .

مزیت دیگر تقویم رو میزی استفد به عنوان تبلیغات است . شرکت ها و سازمانها با حم لوگوی خود بر سر تقویم رو میزی می توانند آنها را به شرکت های زیرین خود که خریداران و مشتریان اصلی محصولاتشان هستند عرضه کنند تا همیشه برند و نام تجاری آنها جلوی چشمشان باشد.

تولید تقویم رو میزی اختصاصی

خیلی از شرکت های بزرگ و سازمانها دوست دارند که به صورت کاملا اختصاصی تقویم طراحی کنند به صورتی که منحصر به فرد باشد .  برای تهیه تقویم رو میزی اختصاصی باید برخی از ویژگی های این نوع تقویم رو میزی رو بدانید :

ابعاد دلخواه

در صورتی که تولید تقویم رو میزی برای شرکت بیشتر نیاز باشد و اینکه تولید کننده و چاپ کننده تقویم نیز بپذیرد می توان تقویم را در اندازه های دلخواه شرکت یا سازمان در آورد و چاپ کرد .

چاپ روی صفحات تقویم

معمولا در اکثر انواع تقویم های رو میزی فضایی خالی در نظر کرفته می شود که شرکت و سازمان بتواند شعار و نوشته یا لوگوی مد نظر خود را برای اهداف خود در آن محل قرار دهد.

چاپ پشت صفحات تقویم

در اکثر تقویم های رو میزی همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم بر روی هر برگه یک ماه از سال نوشته می شود . در پشت این برگه می توان تصاویری از محصولات و یا تصاویر مد نظر شرکت را با توضیحاتی درج کرد . این محل بهترین موقعیت برای نمایش لوگو و شهار شرکت هاست .