دفترچه یادداشت چرمی , مستقیم با تولید کننده دفترچه یادداشت چرمی , خرید دفترچه یادداشت چرمی , فروش دفترچه یادداشت چرمی , قیمت دفترچه یادداشت چرمی : یکی از محبوبترین و پر تیراژترین تولید های خدمات چاپ همیشه دفترچه یادداشت بوده است . که امروزه در انواع رنگ و طرح های زیبا طراحی و تولید می شود . امروزه یکیازانواع دفترچه یادداشت ها که بسیار در بین عموم محبوبیت دارد , دفترچه یادداشت چرمی است . این نوع از دفترچه ها تقریبا تبدیل به یک نوع هدیه و سیستم تبلیغاتی شده است که اکثر شرکت های بزرگ برای معرفی خدمات و محصولات خودشان به مشتریان قدیم و جدید ارائه می کنند .

دفترچه یادداشت چرمی

دفترچه یادداشت چرمی هدیه ای محبوب

به جرئت می توان گفت که تقریبا تمامی اقشار جامعه برای اینکه کارهای خود را نظم بخشند , فعالیت های روز مره خود را در دفترچه ای یادداشت می کنند . لذا می توان گفت از دفترچه یادداشت چرمی می توان به عنوان یک هدیه برا بهترین دوستان خود نیز استفاده کرد.

از مزیت های تولید دفترچه یادداشت چرمی توسط شرکت چاپ سررسید و سالنامه و دفترچه یادداشت نیکاگستر به کیفیت بالای آن اشاره کرد که از مواد بسیار با کیفیت استفاده می کند .

یکی از دلایل دیگر که دفترچه یادداشت چرمی را می توان به عنوان یک هدیه به دوستان مورد علاقه خود بدهید این است که دفترچه یادداشت های چرمی در انواع رنگ های مختلف به چاپ می رسد : زرد , قرمز , نارنجی , بنفش و … از طرف دیگر دارای اندازه های متنوع و در اندازه های سفارشی و اختصاصی می باشند.

دومدل محبوب دفترچه یادداشت چرمی

همانطور که در بالا نیز اشاره ای داشتیم دفترچه یادداشت ها را در انواع و اندازه های مختلفی می توان تولید کرد , در اینجا به دو نوع پر کاربرد آن اشاره می کنیم که تقریبا همه با این نوع از دفترچه ها آشنایی کامل دارند.

دفترچه یادداشت چرمی نوع خبرنگاری

اندازه دفترچه یادداشت چرمی خبرنگاری A6 می باشد و جنس جلد دفترچه از چرم مصنوعی می باشد . چرمی که تولید کننده استفاده می کند بستگی به سلیقه و نیز کیفیت کار خود دارد که اکثرا از نوع ایتالیایی می باشد . دفترچه یادداشت خبرنگاری دارای محلی برای قراردادن خودکار و قلم می باشد . از طرفی در اکثر دفترچه یادداشت های چرمی خبرنگاری موقعیتی را نیز برای قرار دادن کارتهای اعتباری فرد در نظر گرفته شده .
این نوع از دفترچه ها نیز در انواع رنگ های متنوع تولید و طراحی می شوند.

دفترچه یادداشت چرمی کش بسته

اندازه این نوع از دفترچه نیز همانند دفترچه خبرنگاری می باشد و A6 است .از طرفی جنس جلد این نوع از دفترچه ها نیز از چرم مصنوعی ایتالیایی استفاده شده است . که از مرغوبترین نوع چرم می باشد .در این نوع از دفترچه نیز موقعیتی برای کارتهای اعتباری و کارت ملی نیز تعبیه شده است . همچنین موقعیتی برای قرار دادن خودکار نیز دارد . و قسمت اصلی و اعظم دفترچه یادداشت کش بسته همانند سایر دفترچه های یادداشت ورق های یادداشت می باشد . این نوع از دفترچه ها با استفاده از کشی به صورت کامل بسته می شود و از این جهت بسیار شیک و تمیز دیده می شوند.

***نکته

هر دو دفترچه یادداشت چرمی کش بسته و خبرنگاری دارای ۵۰ برق برای یادداشت می باشند.

دفترچه یادداشت چرمی تبلیغاتی در سه حالت به چاپ می رسد

سیلک

در این نوع از چاپ دفترچه یادداشت تمامی صفحات به صورت تمام رنگ چاپ می شود.

لیزر

مرعوبترین نوع از انواع چاپ می باشد و دارای کیفیتی بالاتر به نسبت سایر انواع چاپ دفترچه می باشد . و در بهترین حالت برای چاپ هزار عدد از دفترچه حدودا ده روز زمان لازم می باشد .

داغکوب

نیاز به ۱ روز زمان برای ساخت کلیشه دارد و باید قبل از دوخت این چاپ زده شود.

مستقیم با تولید کننده دفتر چه یادداشت چرمی

تلاش ما برای بهبود کیفیت محصولات خود و رضایت مشتریان می باشد از این رو می خواهیم تمام واسطها را کنار گذاشته و مستقیم با خریدار و مشتری در ارتباط باشیم . با کنار گذاشتن واسط ها خیلی از هزینه های اضافی از دوش مشتری برداشته می شود و در نهایت قیمت تمام شده برای خریدار خیلی پایین می شود .در اصل می توان گفت که مشتری با قیمت واقعی تمام شده می تواند دفرتچه یادداشت چرمی خود را تهیه کند .

ارتباط مستقیم با تولید کننده دفترچه یادداشت چرمی از بزرگترین مزیت های همکاری و کار با شرکت تبلیغاتی ما می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مستقیما از طریق وب سایت رسمی نیکاگستروارنا با در ارتباط باشید.
مشاورین فروش ما همیشه بهترین گزینه خرید انواع سررسید و دفترچه یادداشت با جلد چرمی را برای شما پیشنهاد خواهند داد.